Marki ABOCA
Dostępność: 67
19.90zł
Bez podatku: 18.43zł

Golamir 2Act łagodzi ból i podrażnienie, chroniąc błonę śluzową jamy ustanej i gardła.


WSKAZANIA:

Wskazany jest w przypadkach bólu gardła, który może być wywołany przez czynniki zewnętrzne (wirusy, bakterie, alergeny, dym, smog, kurz). Produkt wskazany jest także w stanie przeziębienia, w którym wydzielina z nosa, spływając do gardła, może przyczyniać się do wywołania podrażnienia. Może być stosowany u dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Golamir 2Act, ze względu na swój mechanizm działania, może być stosowany także w połączeniu z leczeniem farmakologicznym zaleconym przez lekarza.


JAK DZIAŁA:

Golamir 2Act, dzięki roślinnemu kompleksowi molekularnemu ActiFilm DOL, działa na ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową przed czynnikami wywołującymi podrażnienie. ActiFilm DOL, złożony z tanin, żywic, polisacharydów i flawonoidów, tworzy warstwę pełniącą rolę bariery, o podwójnym działaniu:

- chroni powierzchnię błony śluzowej;

-normalizuje błonę śluzową.

- Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej zapewniają działanie odświeżające. Produkt nie zawiera glutenu i ma przyjemny smak.


SPOSÓB UŻYCIA: 

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki 3-4 razy dziennie, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.


OSTRZEŻENIA:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


SUBSTANCJE CZYNNE:

ActiFilm DOL, roślinny kompleks molekularny złożony z tanin, flawonoidów, żywic i polisacharydów. Olejki eteryczne z eukaliptusa i mięty pieprzowej.Wyrób medyczny 0477

Należy uważnie zapoznać się z ostrzeżeniami i instrukcją używania.